top of page
gustomatic_logo1.jpg

HEP TAZE, HEP LEZİZ

Gustomatic'ler için hem Perakende hem de Kurumsal olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 kusursuz hizmet verebilmek için sizlerden haber bekliyoruz.

PERAKENDE

Plaza ve büyük işyerlerindeki uygun ve erişimi kolay alanlara kurulacak ve 7/24 hizmet verecek GUSTOMATIC’ler ile çalışanlarınızın üstün hijyen standartlarında, günlük ve taze yemeklere ulaşmasını hedefledik.

 

GUSTOMATIC cihazlarında her zevke ve tercihe uygun salata, sandviç, Wrap ve tatlılardan oluşan ürünlerimizi bulabilirsiniz. Tüm kredi kartları, şirket yemek kartları ve nakit ödeme seçenekleri ile ödemenizi yapabilir, dilerseniz farklı ödeme seçeneklerini de ekleyebilirsiniz.

shutterstock_401839390_edited.jpg
KURUMSAL

Büyük Toplantı salonu ve fuaye alanlarında ya da toplantı katlarınızda hizmet verecek GUSTOMATIC sayesinde, toplantı ve davetlerinizdeki ikramları kolaylaştırıyor, hep taze, hep leziz ürünlerimiz ile değer katıyoruz.

GUSTOMATIC tarafından sunulan ürünleri seçiminize göre ücretli yada ücretsiz olarak misafirlerinize sunabilme alternatifine sahipsiniz.

Screenshot (3)_edited.jpg

Gustomatic
Mikro Market

Devir çalışanlara, kendilerini daha enerjik ve özgür hissedecekleri, esnek bir çalışma ortamı sunma devri. Ofislerde yenilik rüzgarları estirme zamanı.. Yeni döneme, herkesin çok beğeneceği, kolayca benimseyebilecekleri, esnek ve özgürlük vaat eden, keyifli bir ortamda, yenilikçi bir düzenle başlamaya ne dersiniz? Gustomatic hepsini ve fazlasını bir arada sunuyor.

 

Yeni konseptimizde sıcak yemek, sandviç, zeytinyağlı, salata ve tatlı seçeneklerinin yanına sağlıklı atıştırmalıklar ile sıcak ve soğuk içecek seçeneklerini de ilave ettik. Yetmedi, yanına self-servis alanı ile ısıtma modülü ekledik.

Gustomatic’ler şimdi daha dolu, daha fazla seçeneğe sahip, üstelik hem sağlıklı, hem de leziz.  Gustomatic’lerden ürün almak da çok kolay. Dileyen herkes, kredi kartı, yemek kartları, ya da alternatifli ödeme yöntemleri ile entegre çalışan Gustomatic’lerden 7/24, dilediği ürünlere ulaşabilir. Mikro Market konseptinde hizmet veren Gustomatic’lere, ilave modüller sayesinde, maske, kitap, hatta pratik bakım seti gibi ürünler de eklenebiliyor.

 

Sıra beklemeden, zaman kaybetmeden, öğün atlamadan, ihtiyacınız olan her şeye, hızla ve kolayca ulaşabilirsiniz.

Koyu Yeşil Kağıt Yapıları
OFİSTE YENİLİK RÜZGARLARI
 

Bir ömür gibi geçen ayların ardından, pandeminin azalması ile ofislere dönüş hızlandı. Ama bu süre içinde pek çok şey değişti ; Ofilere sığamaz olduk, çalışma, toplantı, dinlenme ve yemek alışkanlıklarımız dahi eskisi gibi değil. Uzun süre evde çalışan personeli artık masa başında çalışmak mutlu etmiyor.

 

Devir çalışanlara, kendilerini daha enerjik ve özgür hissedecekleri, esnek bir çalışma ortamı sunma devri. Ofislerde yenilik rüzgarları estirme zamanı..

Gelin yeni döneme, yenilikçi bir düzenle başlayalım; Çalışanlarınızı çok beğenecekleri ve kolayca benimseyebilecekleri, esnek ve özgürlük vaad eden, keyifli bir ortamda karşılayalım.  

bottom of page