gustomatic_logo1.jpg

HEP TAZE, HEP LEZİZ

GUSTOMATIC'ler için hem Perakende hem de Kurumsal olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 kusursuz hizmet verebilmek için sizlerden haber bekliyoruz.

PERAKENDE

Plaza ve büyük işyerlerindeki uygun ve erişimi kolay alanlara kurulacak ve 7/24 hizmet verecek GUSTOMATIC’ler ile çalışanlarınızın üstün hijyen standartlarında, günlük ve taze yemeklere ulaşmasını hedefledik.

 

GUSTOMATIC cihazlarında her zevke ve tercihe uygun salata, sandviç, Wrap ve tatlılardan oluşan ürünlerimizi bulabilirsiniz. Tüm kredi kartları, şirket yemek kartları ve nakit ödeme seçenekleri ile ödemenizi yapabilir, dilerseniz farklı ödeme seçeneklerini de ekleyebilirsiniz.

shutterstock_401839390_edited.jpg
KURUMSAL

Büyük Toplantı salonu ve fuaye alanlarında ya da toplantı katlarınızda hizmet verecek GUSTOMATIC sayesinde, toplantı ve davetlerinizdeki ikramları kolaylaştırıyor, hep taze, hep leziz ürünlerimiz ile değer katıyoruz.

GUSTOMATIC tarafından sunulan ürünleri seçiminize göre ücretli yada ücretsiz olarak misafirlerinize sunabilme alternatifine sahipsiniz.

Koyu Yeşil Kağıt Yapıları

OFİSTE YENİLİK RÜZGARLARI  

Bir ömür gibi geçen ayların ardından, pandeminin azalması ile ofislere dönüş hızlandı. Ama bu süre içinde pek çok şey değişti ; Ofilere sığamaz olduk, çalışma, toplantı, dinlenme ve yemek alışkanlıklarımız dahi eskisi gibi değil. Uzun süre evde çalışan personeli artık masa başında çalışmak mutlu etmiyor.

 

Devir çalışanlara, kendilerini daha enerjik ve özgür hissedecekleri, esnek bir çalışma ortamı sunma devri. Ofislerde yenilik rüzgarları estirme zamanı..

Gelin yeni döneme, yenilikçi bir düzenle başlayalım; Çalışanlarınızı çok beğenecekleri ve kolayca benimseyebilecekleri, esnek ve özgürlük vaad eden, keyifli bir ortamda karşılayalım.