HEP TAZE, HEP LEZİZ

Kurumsal davet ve ziyafetlerin öncü firmalarından HOME STYLE PRIVATE CATERING ile otomat sektörünün güçlü markası SES VENDİNG’in ortak projesi olan GUSTOMATIC’ler çok yakında hizmete giriyor. Proje ilk aşamada İstanbul’da hayata geçecek, sene sonuna kadar, gelen taleplere göre diğer Şehir ve bölgelere yayılacak. 

HOME STYLE , 2001 yılından bu yana enerjisi yüksek ve deneyimli kadrosu ile özel davet ve kurumsal etkinlikler için catering hizmetleri vermektedir.

 

Farklı, yaratıcı menüler ve kuruma özel projeler tasarlayarak, hayata geçiren Home Style  GUSTOMATIC projesi ile perakende pazarında da iddiasını ortaya koyuyor.

 

www.homestyle-tr.com​

SES VENDING, 2007 yılından bu yana İstanbul başta olmak üzere Marmara ve Güney Marmara dahil, pek çok önemli şirketin ve çalışanlarının sıcak ve soğuk içecek servislerini, dünyanın en büyük otomat üreticilerinin üretmiş olduğu son teknoloji otomatlarla sunmakta.

 

Otomat  pazarının lideri konumundadır.

www.sesvending.com.tr

  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah LinkedIn Simge

HEP TAZE, HEP LEZİZ

Tüm ürünlerimiz, üstün hijyen standartlarında, günlük ve taze olarak üretilmektedir. Menülerimiz mevsimine göre farklılık gösterebilir.

YORUMLARINIZ

Geri bildirimin gücüne inanıyoruz. GUSTOMATIC ürünlerini ve hizmetlerimizi geliştirebileceğimizi düşündüğünüz konuları bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız.

Bizi DeğerlendirinÇok kötüPek iyi değilİyiÇok iyiHarikaBizi Değerlendirin

© 2020 BY GUSTOMATIC. SES VENDING VE HOME STYLE PRIVATE CATERING ORTAK PROJESİDİR.